Petline Petline Hijyenik Tuvalet (HWC) uygulamamız bizim için çok değerli. Müşterilerimiz bizlere devamlı teşekkürlerini sunuyorlar.

Haberler > Petline Hijyenik Tuvalet (HWC) uygulamamız bizim için çok değerli. Müşterilerimiz bizlere devamlı teşekkürlerini sunuyorlar.

Petline Hijyenik Tuvalet (HWC) uygulamamız bizim için çok değerli. Müşterilerimiz bizlere devamlı teşekkürlerini sunuyorlar.
Petline Çeşme’daki şubemizin sahibi İslam kaya ile Petline Hijyenik Tuvalet uygulamasını konuştuk, Hijyenik Tuvalet Kampanyasını desteklediğini söyleyen Sayın Kaya;

Petline Hijyenik Tuvalet uygulamamız bizim için çok değerli. Petline Genel Merkezi, Hijyenik Tuvalet Projesi’yle istasyonlarımızdaki tüm ekipmanları yenileyerek otomatik hale getirdi. Yaptığı yeniliklerle el ile teması minimuma indiren proje, bizim de özenli çalışmamızla Çeşme’de büyük bir değere sahip oldu.

Hizmet anlayışımız, projeyi ortaya çıkardık ve oldubitti değildir. Petline’ın hizmet felsefesi, ziyaretçilere yeni bir hizmet sunulduğu zaman bunun daima arkasında durmak, yenilikleri yaşatmak için çabaları hiç bırakmamaktır. Biz bu felsefeyle yaptığımız işi her zaman yenileyerek, daimi kılmak çabalıyoruz. Bu yüzden istasyon

umuzda özel olarak sadece tuvaletlerimizin hijyeniyle ilgilenen bir çalışanımız bulunmakta. Bu özenli çalışmalarımız neticesinde de Petline’a gelen ziyaretçilerimiz çok mutlu oluyor. Bizleri sunduğumuz bu hijyen için kutluyorlar. Bu geri dönüşler de bizi çok mutlu ediyor. Haliyle ziyaretçilerimiz mutlu oluğu sürece biz de mutlu oluyoruz.
Petline
  • Petline
  • Petline