Petline Marmara Ereğlisi Tesisi

İkmal Lojistik > Dolum ve Depolama Tesisleri > Marmara Ereğlisi Tesisi

Adı: Marmara Depoculuk Hizmetleri A.Ş. Marmara Terminali
Adres: Ereğli Caddesi Maltepe Sokak No:66 Sultanköy - M.Ereğlisi / TEKİRDAĞ

254.646 m³ akaryakıt depolama kapasitesine sahiptir.

88.776 m2 alan üzerine kurulu olan Tesisin depolama kapasitesi, Trakya Bölgesi’nin ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve piyasadaki talebe paralel olarak uluslararası ticaret ve ihrakiye gibi iç ve dış pazarlarda geliştirilebilecek yeni iş kollarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Marmara Terminali, bölgesinde 3000 ile 50.000 dwt’luk gemilerin yanaşabileceği boşaltma platformu ve dolfeni ile deniz bağlantısı olan sayılı Tesislerdendir.

Marmara Depoculuk Hizmetleri A.Ş., stratejik avantajını kullanarak diğer Dağıtım Şirketlerine depolama hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Trakya Bölgesinin ihtiyacını karşılamakla birlikte Bölgedeki ve uluslararası sulardaki diğer petrol üreticileri arasında ticaret ve transfer ofisi olarak hizmet verebilecek olması Tesisin bir diğer özelliğidir.

Marmara Terminali en modern teknolojik özelliklerde, uluslararası ASTM ve API 650, ulusal TSE ve PPMY Standartlarına uygun olarak yapılandırılmıştır.

Petline, yeni  yatırımları ile ikmal ve lojistik ağını güçlendirmekte, sektörde Trakya’daki ürün erişimini artırmakta ve depolama kapasitesini artırmaktadır.
 
  • Petline
  • Petline