PETLINE HİJYENİK TUVALET KAMPANYASI (HWC)

Tüketicilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiş Petline, teknoloji kadar sağlığa ve hijyene de önem verdiğini göstererek bunu istasyonlarına taşıdı.
Petline


2010 yılından bu yana gerçekleştirdiği Hijyenik Tuvalet (HWC) projesini tüketicisine sunmaya devam eden Petline bu projede Türkiye’nin önemli sorunlarından biri olan umumi tuvaletlerin temizliğine el atıyor. “Temiz Eller Havaya “ sloganıyla, müşterilerine temiz tuvaletin yanı sıra sağlık şartlarına uygun bir ortam sunmayı hedefleyen Petline, HWC projesi kapsamında tuvaletlerinin içindeki ekipmanları otomatik hale getirerek, tuvaletlerden bulaşabilecek kolera, tifo, dizanteri, sarılık ve parazitte gibi hastalıklara karşı önlem alıyor.

Petline

Petline istasyonlarında kullanılan hijyenik klozet kapak sistemi, tuvalet kağıdı ünitesi, fotoselli köpük sabun ünitesi, fotoselli havluluk ve çöp kovası gibi ekipmanlarla, kullanıcıların tuvaletteki yüzeylerle teması minimuma indirilerek sağlıklı bir ortam sunuluyor.

Tuvalet kâğıdı ünitesi ile tuvalet kâğıdına sizden başkasının dokunması engellenerek enfeksiyonların çapraz buluşma riskini ortadan kaldırılıyor.

Fotoselli köpük sabun dispanseri, özel antibakteriyel köpük sabunu sayesinde el değmeden kullanım sağlandığından, bulaşıcı hastalıklara ve mikroorganizmalara karşısı korunuyor. El değmeden kullanacağınız fotoselli havlu makinesinin havlu boyu ayarlama özelliği sayesinde gereksiz kullanımı önlenerek çevreyi korumuş, doğaya katkı sağlamış oluyorsunuz.

Hijyenin önemini kurumsal materyalleri dâhil olmak üzere bütün platformlarına taşıyan Petline, her istasyonuna el ve tuvalet hijyeni hakkında bilgilendirme posterleri asarak toplumu sağlık bilgisi konusunda bilinçlendiriyor. 196 Petline İstasyonumuzun da tuvaletlerini yenileyerek sağlığa uygun hale getirirken sizlere sunduğumuz hizmetin her alanında kaliteyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.